Writing

Co jsem zmeškala

1. února 2014 v 19:30 | Glam Babe
Jak už jsem psala(a možná jak jste si i všimli) jsem byla asi měsíc a půl neaktivní, takže trochu shrnu :)

2013
Svátek 13. prosince
Svatá Lucie nebo Lucie noci upije jsem si zase x krát vyslechla. Ale bylo to fajn a kamarádi z toho dělali málem větší událost, než z narozenin ;)

Hearts on fire

28. listopadu 2013 v 19:59 | Glam Babe
Ani nevím, proč jsem do popisku napsala Hearts on fire. Nejspíš proto, že mi z neznámého důvodu v hlavě celý den zní tato slova z písničky :)
Jak jste si všichni všimli, nasněžilo! Když jsme to v pondělí poslední hodinu při chemii zjistili, začali jsme se radovat jako malé děti. I když zase jen úžasná zima není. Většinou trvá moc dlouho ( a letos má být pořádně dlouhá ) a hrozně mrzne, takže se nehodí ani nikam chodit. Všude z venku přijdete s červeným nosem a...prostě co se týče prostých venkovních aktivit, co si budeme povídat, není to to, co v létě. Zimu mám ale také ráda, zrovna jsem třeba večer šla po ulici a padal sníh. To bylo nádherné. Miluju, když padá sníh a vítr vám ho přitom nenafouká do obličeje jako vichřice! To se mám chuť zastavit a začít zírat do nebe jako blázen :)
Včera jsem byla u kadeřnice. Naposledy jsem se nechala stříhat přesně před rokem, takže jsem si teď nechala zase jenom konečky. Už jsem se na to docela těšila, protože i když jsem je neměla vůbec zničené, někde už byly dlouhé a takové cárovité. Taky jsem si nechala jemně prosvětlit konečky (fotky před a po třeba dodám :) ).
Dnes jsem se po škole zúčastnila nějaké olympiády z českého jazyka. Učitelka mě a pár lidí vybrala a já souhlasila. Pak jsem se ale dozvěděla, že to proběhne PO vyučování. Skvělý! Bývala bych jí na to nekývla, ale chtěla jsem si u ní šplhnout, tak jsem zatla zuby, haha.
Dneska jsem fotila, tak snad vám sem zítra dám nový OOTD :)

22.11.2013

22. listopadu 2013 v 19:50 | Glam Babe
A je tady pátek! Ne že by se mi tenhle týden zdál až tak dlouhý, spíš vyčerpávající. Ve čtvrtek jsem měla pocit, že ani nedojdu domů, jak jsem byla neuvěřitelně unavená. To nudné odpolední vyučování mě vždy dokonale uspí.
Včera ráno mi nebylo dobře, do školy jsem šla až na druhou hodinu. Přišla jsem o matiku! To už byl předpoklad, že den bude celkem v pohodě. Z tolik obávané čtvrtletky jsem dostala za dva! Málem jsem radostí zakřičela na celou chodbu. A momentálně mi vychází taky dvojka. Večer jsem s maminkou pekla dýňový koláč na Díkůvzdání. Dělala jsem těsto a měla jsem toho potom plné nehty :D Zítra vám přidám fotku :)
Dnešek byl ve škole v pohodě. Z ničeho jsme nepsali. Písemka z dějepisu se odložila a místo toho tam přišel pán od průmyslovky z Letohradu. Na hudebku jsme si s kamarádkou udělaly prezentaci o Xindlovi X. Vzpoměla jsem si na to až včera v 9 hodin :D Po škole jsem šla ke kamarádovi, kde jsem - jak jinak - celou dobu hrála Mafii 2. Já tu hru prostě zbožňuju! Jakože jinak jsem slušná dívka, když hraju Mafii, pořád se ptám jako "Můžu vyloupit tu benzínku?" "Umře ten bastard, když ho střelím mezi oči?" "Stihne ta prodavačka zavolat fízly, když ji rychle oddělám a ukradnu prachy?".
Před hodinou jsem přišla z tančka. Učíme se novou sérii na Beauty and the Beat od Justina. Je to fakt rychlé a já jsem byla za chvilku fyzicky i psychicky vyřízená, protože pořád střídat nohy, ruce a kombinovat to vše je nad mé síly!

19.11.2013 - Hodně čokolády

19. listopadu 2013 v 19:49 | Glam Babe
Ráno se probudím, podívám se ven a říkám si, že víc zima a hnusně už tam být nemůže. Ale každé ráno zjišťuju, že to jde ještě víc. Přichází zima a do konce týdne má prý začít sněžit :/. Normálně mám zimu ráda. Miluju Vánoce a tu atmosféru, ráda jsem na horách, ale prostě nesnáším, když mám někam jít (jako třeba každý den do školy) a je takhle hnusně.
Hned zrána jsme v němčině psali ze slovíček z lidského těla, na což jsem se totálně vybodla. Pak jsme psali čtvrtletku z matiky. To byla katastrofa, budu se modlit, abych nedostala trojku. Asi jsem měla dávat pozor, když jsme se učili sčítání a odčítání lomených výrazů. Někomu se to zdá jako prkotina, ale s naší matikářkou je nemožné pochopit cokoli. Později jsme se je učili násobit a dělit, což mi jako zázrakem šlo vážně dobře. Potom jsem najednou začala rozumět krácení lomených výrazů, i zvětšování a na poslední chvíli jsme začínala chápat i to sčítání a odčítání. Jenomže by to nebyli učitelé, kdyby s vámi neprocvičovali primitivní příklady a do písemky nacpali ty nejtěžší, které jste ani nezapisovali! -_-

V literatuře měla učitelka naplánované zkoušení na celou hodinu. Naštěstí to přesunula na příští týden, stejně jako velké opakování z dějepisu. Na to už bych vážně neměla!
Oběd byl vážně divný. Plný talíř holých těstovin bez ničeho, a za tohle já platím 30,-?! Nakonec jsem poobědvala jablko a dala si půlku mléčné čokolády, do které mě kamarádka přinutila. Mám teď nějaké slabé období. Přišla jsem domů, snědla 2 a půl krajíce domácího slunečnicového chleba (je docela malý) a nakonec jsem spořádala celou Studentskou pečeť!! No nechci se zítra vidět. Potřebovala bych trénovat pevnou vůli, protože jinak za chvilku z naší lednice nic nezbyde :D Nejsem nějaký blázen do hubnutí nebo diet, snažím se jíst zdravěa normálně, ale někdy mě prostě chytne amok... Znáte to. No nic, zítra to ze sebe vyběhám. Máme krátkou školu, takže si na to vyhradím třeba celé odpoledne. Už se vidím. Přijdu ze školy, udělám si papání a zalehnu k telce k Upířím Deníkům :D
 
 

Reklama