Móda a inspirace

Šaty na ples

31. ledna 2014 v 19:39 | Glam Babe
Plesová sezóna je v plném proudu. Nejspíš by mě asi ani nenapadlo na tohle téma napsat článek, kdyby mě dnes kamarádka na jeden ples nepozvala. Je zítra, takže musím narychlo domyslet look a doplňky, ale to mě neodradilo od psaní článku. Fotky sem dám později :)

Je to pořád stejné, na ples prostě patří šaty - ať už koktejlky nebo dlouhé až na zem. Přece jen je ale každou sezónu v módě něco jiného. Obecně se na plesy nosí spíše dlouhé šaty, ale poslední dobou si plno holek obléká minišaty. Podle mě na tom není nic špatného. Pokud nejsou vyloženě neslušné, tak se přece i menší koktejlky hodí na jakoukoli společenskou akci. :)

How to wear: Leather skirt

23. listopadu 2013 v 13:00 | Glam Babe
Černá kožená sukně je velkým hitem letošního podzimu, ale tady u nás jsem ji zatím na moc lidech neviděla. Protože je kožená, tak ji nemůžete kombinovat s úplně stejnými kousky, jako třeba u klasické sukně. Kdybyste totiž vyšli ven v kožené sukni a v kožené bundě (nebo jinými takovými doplňky), lidi by si řekli, že jsi nejspíš právě přijela z rockového srazu :D Jak ji tedy nosit? Projížděla jsem internet a našla pár inspirací :)

Transformace šatníku - z léta k podzimu

22. listopadu 2013 v 19:19 | Glam Babe
Létu už je dávno konec a vystřídaly ho chladné dny. Říkáš si, že máš hodně letního oblečení a nechce se ti čekat do dalšího roku, než je zase budeš moct nosit, nebo nemáš tolik financí na velké zimní nákupy. Někdy naštěstí můžeš nosit letní kousky i v zimě, stačí jen vědět, jak na to a něco málo k tomu přidat. :)

Kraťasy
Tvé oblíbené kraťasy (nejlépe riflové) můžeš obléct i ve chladných dnech. Vezmi si pod ně prostě třeba černé punčochy (nebo legíny) a zima ti nebude.

Inspirace pro podzimní outfit

20. listopadu 2013 v 19:39 | Glam Babe
Podzim už je sice dávno tady, ale malá inspirace se vždycky hodí :)
více obrázků v perexu ;)

Fall Nails Inspiration

19. listopadu 2013 v 18:59 | Glam Babe
K podzimu neodmyslitelně patří tmavé a syté laky na nehty - o tom žádná. Hezké taky můžou být na nehtech barvy přírody, nude nebo ocelové barvy.
 
 

Reklama