Únor 2014

New in: leden

4. února 2014 v 19:29 | Glam Babe
V lednu jsem plenila DM a Rossman. Koupila jsem si několik věcí a rozhodla jsem se vám je sem dát. Většina věcí je z DM, kde měli ve slevě vlasové produkty značky L'oreal Elseve. Neodolala jsem a sáhla po masce Arginine Resist, Re-Nutrion a Fibralogy, což je balzám, který slibuje hustotu vlasů. Teď používám první z nich - fialový Arginine Resist. Maska Elseve Arginine Resist X3 s koncentrovaným posilujícím sérem poskytuje intenzivní a hloubkovou výživu suchým vlasům s tendencí vypadávat kvůli lámavosti. Vlasy jsou silnější a odolnější od kořínků ke konečkům. Nemám suché ani lámavé vlasy, ale před měsícem jsem měla problém s vypadáváním. Neměnila jsem stravovací ani jakékoli jiné návyky, přesto mě při koupání opouštěly prameny vlasů a při česání nemluvě!
Maska se má nechat působit 2x3 minuty, ale já ji vždycky nechám o něco déle. Nějaký rozdíl k lepšímu vidím, ale žádný zázrak to není. Padání vlasů se stabilizovalo, ale nevěřím, že kvůli této masce.

Co jsem zmeškala

1. února 2014 v 19:30 | Glam Babe |  Writing
Jak už jsem psala(a možná jak jste si i všimli) jsem byla asi měsíc a půl neaktivní, takže trochu shrnu :)

2013
Svátek 13. prosince
Svatá Lucie nebo Lucie noci upije jsem si zase x krát vyslechla. Ale bylo to fajn a kamarádi z toho dělali málem větší událost, než z narozenin ;)